.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАМПЕРС ВЛ.МАРАМИЦИ 4Х52/1

SKU: 31030511
Достапност: На залиха
285 ден 199 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Влажни марамици
Aqua,Citric Acid,PEG-40 Hydrogenated Castor Oil,Sodium Citrate,Sorbitan Caprylate,Sodium Benzoate,Disodium EDTA,BIS-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone,Xanthan Gum,Pentadecalactone,Dipropylene Glycol,Caprylic/Capric Triglyceride
30 месеци од датумот на производство
Да се чува на температура од 10-20 степени
Procter & Gamble, Германија
Нелт СТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*