.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАЛОМА САЛФЕТИ СВЕТЛО СИНА 3СЛ.33X33 20/1

SKU: 31041038
Достапност: На залиха
40 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Paloma Style салфети, 33*33/20
PEFC сертифицирана целулоза, органски бои, мазна површина, отисопк на крајот на салфетата
Неограничен
Да се чува на суво место
Paloma d.d. Slatki Vrh 1, Slovenija
Гранд-Експорт ДООЕЛ, Бул. Борис Трајковски бр.194/А Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЛБОРО ЛАЈТ КУТИЈА

МАЛБОРО ЛАЈТ КУТИЈА

160 ден
Слика од ЈАНА ЈУНИОР 0.5Л

ЈАНА ЈУНИОР 0.5Л

28 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

26 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

20 ден