.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАЛМОЛИВ ТЕЧЕН САПУН МАСЛИНКА 750МЛ

SKU: 29200178
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =24.93ДЕН

187 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ТЕЧЕН САПУН ЗА МИЕЊЕ РАЦЕ СО МЛЕЧНИ ПРОТЕИНИ И ЕКСТРАКТИ ОД МАСЛИНКА.
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE,SODIUM CHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINEGLYCERIN,COCAMIDEMEA, SODIUM SALYCILATE,SODIUM BENZOATE,PARFUM,POLYQUATERNIUM-7,STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, CITRIC-ACID,TERASODIUM EDTA,LACTOSE,WHEY PROTEIN,SINE ADIPE LAC,OLEA EUROPEAFRUIT OIL,BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, LINALOOL.
3 ГОДИНИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО
ДА СЕ ЧУВА ПОДАЛЕКУ ОД СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
КОЛГЕЈТ-ПАЛМОЛИВЕ
АВТ ИНТЕРНАТИОНАЛ ДОО - СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*