.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НУТРИНО КАША ТЕЛЕШКО, МЕШАН ЗЕЛЕНЧУК И ПАВЛАКА 190

SKU: 05120886
Достапност: На залиха
77 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Детска храна. За возраст од 6 месеци.
Вода, јунешко месо 19,5%, снегулки од компир 8%, павлака 8%, каша од моркови 4%, пченкарен скроб, каша од тиквички 2%, каша од брокули 2%, растително масло (сончогледово), кромид во прав 0,5%, сол
365 дена
Да се чува на собна температура. По отворањето да се чува во фрижидер, не подолго од 24h.
Произведено во: Фабрика Дечје Хране д.о.о. / Baby Food Factory LTD, Маршала Тита 206, 11272 Добановци, Република Србија,
Нелт ст

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*