.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НОЖ СО ГУМЕНА РАЧКА 23 ЦМ.

SKU: 32070614
Достапност: На залиха
139 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

НОЖ СО ГУМЕНА РАЧКА 23ЦМ
МЕТАЛ,ПВЦ
неограничен
да се чува на суво место
Солмазер
Бонн-Комерц Ск

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*