.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НЕСТИ ЛЕДЕН ЧАЈ ПРАСКА 0.5Л ПЕТ

SKU: 08030296
Достапност: На залиха
35 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Негазиран освежителен безлкохолен пијалок со сок од праска и екстракт од црн чај,со шеќери и засладувач.Пастеризиран производ.
вода ,шеќер,фруктоза,регулатори на киселост,лимонска киселина ,јаболкова киселина и натриум цитрат,сок од праска (0.1%)екстракт од црн чај(0.08%),природна арома на праска со други природни ароми,засладувач,.гликозиди добиени од стевиол.
210 дена
Да се чува на суво и ладно место,заштитено од директна сончева светлина и замрзнување.
Maspex Romania SRL
Нимекс ДОО Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*