.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НЕСТИ ЛЕДЕН ЧАЈ ЛИМОН 0.5Л ПЕТ

SKU: 08030295
Достапност: На залиха
35 ден 28 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Негазиран освежителен безлкохолен пијалок со сок од лимон и екстракт од црн чај,со шеќери и засладувач.Пастеризиран производ.
вода ,шеќер,фруктоза,регулатори на киселост,лимонска киселина ,јаболкова киселина и натриум цитрат,сок од лимон (0.1%)екстракт од црн чај(0.08%),природна арома на лимон со други природни ароми,антиоксидант,аскорбинска киселина,засладувач,.гликозиди добиени од стевиол.
210 дена
Да се чува на суво и ладно место,заштитено од директна сончева светлина и замрзнување.
Maspex Romania SRL
Нимекс ДОО Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*