.
Menu Close

НЕСКАФЕ ФРАПЕ КУЛ 3 ВО 1

SKU: 03220314
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =121.43ДЕН

17 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ИНСТАНТ ПРАВ ЗА ПРИГОТВУВАЊЕ НАПИВКА ОД РАСТВОРЛИВО КАФЕ.
ШЕЌЕР (57.5%) ОБЕЗМАСТЕНО МЛЕКО ВО ПРАВ (27.6%), РАСТВОРЛИВО КАФЕ (8.1%), ГЛИКОЗЕН СИРУП, КОКОСОВО МАСЛО, СТАБИЛИЗАТОРИ (Е339), СОЛ, АРОМИ.
15 МЕСЕЦИ
АМБИЕНТАЛНА ТЕМПЕРАТУРА
НЕСТЛЕ, УНГАРИЈА
АЛМА-М ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*