.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НАЈЛЕПШЕ ЖЕЉЕ ЧОКОЛАДА СО БИСКВИТИ 85 ГР

SKU: 07040581
Достапност: На залиха
46 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

чоколадо со бисквити
Шеќер, полномасно млеко во прав (25%), путер од какао, маса на какао, обезмастено млеко во прав (3%), емулгатор (соја лецитин), арома.
270 дена
Да се чува на ладно и суво место
Соко Штарк Србија
AТЛАНТИЦ ТРАДЕ СКОПЈЕ д.о.о. СКОПЈЕ, Ул Шар Планина бр 6, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*