.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕРЦИ ЧОКОЛАДО КАФЕ КРЕМ 100ГР

SKU: 07042429
Достапност: На залиха
125 ден 95 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Мерци- чоколада кафе крем
Шеќер, путер од какао, крем прашок (11,4%), полномасно млеко во прав (11%), какао маса, обезмастено млеко во прав, шеќер од млеко, кафе, млеко во прав од путер, емулгатор: лецитин (соја), сол, екстракт од ванила.Може да сдодржи делови од лешници,кикирики и друго јаткасто овошје.
Означен на амбалажата
Д се чува на суво и ладно место
Аугуст Сторк КГ Валдстр - Германија
Трејдек Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

23 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од АБАНТ ВОДА 1.5Л

АБАНТ ВОДА 1.5Л

20 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

20 ден