.
Menu Close

МЕРСИ ЗЕЛЕНО 250 ГР

SKU: 07090206
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =95.6ДЕН

329 ден
Овој производ има минимално количество од 1

БОНБОЊЕРА
ШЕЌЕР,КАКАО ПУТЕР,КАКАО МАСА,ПОЛНОМАСНО МЛЕКО ВО ПРАВ,РАСТИТЕЛНИ МАСТИ(ПАЛМА,ШЕИ),ЛЕШНИЦИ(3,8%),БАДЕМИ(3,4%),КРЕМ ВО ПРАВ,ОБЕЗМАСТЕНО МЛЕКО ВО ПРАВ,ЛАКТОЗА,МАТЕНИЦА ВО ПРАВ,ПУТЕР,ДЕКСТРОЗА,ОБЕЗМАСТЕНО КАКАО,ФРУКТОЗА,ЕМУЛГАТОР ЛЕЦИТИН(СОЈА)(Е322),ГЛУКОЗЕН СИРУП,ИНВЕРТЕН ШЕЌЕРЕН СИРУП,КАФЕ,АРОМИ,СОЛ.МЛЕЧНО ЧОКОЛАДО ИСПОЛНЕТОСО ЛЕШНИК-КРЕМ,КАКАО НАЈМАЛКУ 32% ВО ЧОКОЛАДНИОТ ДЕЛ. КРЕМ ЧОКОЛАДА КАКАО 32%МИНИМУМ.МЛЕЧНО ЧОКОЛАДО СО ПАРЧИЊА ЛЕШНИЦИ И БАДЕМИ КАКАО НАЈМАЛКУ 32% ВО ЧОКОЛАДНИОТ ДЕЛ.ТЕМНА КРЕМ ШОКОЛАДА КАКАО 45%МИНИМУМ.ЧОКОЛАДО ИСПОЛНЕТО СО МАРЦИПАН КАКАО 50%МИНИМУМ ВО ЧОКОЛАДНИОТ ДЕЛ.ТЕМНА ЧОКОЛАДА ИСПОЛНЕТА СО КАКАО МУС КАКАО 50%МИНИМУМ ВО ЧОКОЛАДНИОТ ДЕЛ.БЕЛА ЧОКОЛАДА СО КАФЕ КРЕМ КАКАО 32%МИНИМУМ ВО КРЕМ ЧОКОЛАДО ДЕЛ И 28% МИНИМУМ ВО БЕЛАТА ЧОКОЛАДА.
7 МЕСЕЦИ
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО И ЛАДНО МЕСТО.
АУГУСТ СТОРК КГ ВАЛДОТР 27 БЕРЛИН ГЕРМАНИЈА
ТРЕЈДЕК

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*