.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕРИТО ШТИРАК ЗА ПЕГЛАЊЕ 525МЛ

SKU: 30230004
Достапност: На залиха
163 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Мерито средство за штиркање 500мл
бутан, пропан
неограничен
Да се чува во темна просторија! Да не се остава на сонце и да не се изложува на температура поголема од 50С!
Bolton Manitoba
СТ КОМПАНИ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*