.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕНТИНА ГУМЕНИ БОНБОНИ МЕНТОЛ ПОРТОКАЛ 90 ГР.

SKU: 07112198
Достапност: На залиха
27 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Гумени ментол-портокал бонбони
Гликозен сируп,шеќер,вода,желе агент:желатин,одржувач на влага:сорбитол сируп,природни ароми 0,1%:портокал и нане,бои:каротини.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво и ладно место
Захарни заводи - Бугарија
Нимекс Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*