.
Menu Close

МАЈА ВОДА ГАЗИРАНА ПЕТ 1Л 4+2

SKU: 08040112
banner
Достапност: На залиха

1 ПАРЧЕ =17.5ДЕН

105 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:газирана вода
Состав:природна минерална газирана вода
Рок на употреба:означен на амбалажата
Начин на чување:На суво и темно место
Производител:МЛ Гари ДОО Скопје
Увозник/Дистрибутер:МЛ Гари ДОО Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*