.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БЕКУТАН ВЛАЖНИ МАРАМЧИЊА 72/1

SKU: 31030146
Достапност: На залиха
75 ден 65 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

БЕКУТАН ВЛАЖНИ МАРАМЧИЊА ЗА ТЕМЕЛНА ХИГИЕНА И ТОНИЗАЦИЈА НА ДЕТСКА КОЖА 72/1
ВОДА, ФЕНОКСИЕТАНОЛ, ЦЕТЕРИЛ ИЗОНОНАНОАТ, ГЛИЦЕРИН, PPG-1-PEG-9 ЛАУРИЛ ГЛИКОЛ ЕТЕР, ЦЕТЕАРЕТ-12, ЦЕТЕРИЛ АЛКОХОЛ, ПАРФЕМ, БЕНЗОЕВА КИСЕЛИНА, ГЛИЦЕРИЛ СТЕАРАТ, ЦЕТИЛ ПАЛМИТАТ, НАТРИУМ ПОЛИАКРИЛАТ, ДЕХИДРООЦЕТНА КИСЕЛИНА, ЦЕТЕАРЕТ-20, ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА, CHAMOMILLA RECUTITA ЕКСТРАКТ, БЕНЗИЛ АЛКОХОЛ, ЦИНАМИЛ АЛКОХОЛ, ЦИТРОНЕЛОЛ, КУМАРИН, ГЕРАНИОЛ,ЛИНАЛООЛ, D-ЛИМОНЕН, 2-(4-TERT-БУТИЛБЕНЗИЛ)ПРОПИОНАЛДЕХИД, 3-МЕТИЛ-4-(2,6,6-ТРИ-МЕТИЛ-2ЦИКЛОХЕКСЕН-1-ИЛ)-3-БУТЕН-2-ОН.
30 МЕСЕЦИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖА
ДА СЕ ЧУВА НА СОБНА ТЕМПЕРАТУРА, ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКТНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА.
САПРО, Р.ТУРЦИЈА
УВОЗНИК :АЛКАЛОИД АД СКОПЈЕ, ДИСТРИБУТЕР: ПЛАН ПЛУС ДОО СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*