.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАРТИНЕЛИ ЛОСОС ЛАДНО ДИМЕН 100Г

SKU: 18040007
banner
Достапност: На залиха
245 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Ладно димен норвешки лосос
Состав: Филети лосос, готварска сол, буков дим
Рок на употреба: 30 дена, од датумот на одмrзнување (инфо на пакувањето)
Начин на чување: Да се чува на температура до +4°С
Производител: Кристал Со ДОО Београд
Дистрибутер -Увозник: РУДИНЕ ММ ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*