.
Menu Close

МАКС ШЕЈКЕР СМС 7100В БЕЛ

SKU: 39030275
banner
Достапност: На залиха

1 ПАРЧЕ =959ДЕН

1299 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:  ШЕЈКЕР ЗА КАФЕ

Состав: ПЛАСТИКА, МЕТАЛ

Рок на употреба: НЕОГРАНИЧЕН

Начин на чување: НА СУВО МЕСТО

Производител: Р. КИНА

Увозник/Дистрибутер: АГРОТЕХНА СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*