.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛИНДТ ЧОКОЛАДО ЛЕШНИК БАДЕМ СУВО ГРОЗЈЕ 300 ГР

SKU: 07042602
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =106.33ДЕН

435 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ШВАЈЦАРСКО МЛЕЧНО ЧОКОЛАДО СО СУВО ГРОЗЈЕ, ЛЕШНИЦИ И БАДЕМНИ
ШЕЌЕР, КАКАОВО МАСЛО, ПОЛНОМАСНО МЛЕКО ВО ПРАВ, СУВО ГРОЗЈЕ, ЛЕШНИЦИ, КАКАО МАСА, ЛАКТОЗА, БАДЕМИ, ОБЕЗМАСТЕНО МЛЕКО ВО ПРАВ, ЕМУЛГАТОР (СОЈА ЛЕЦИТИН), ЕКСТРАКТ ЈАЧМЕНОВ СЛАД, АРОМИ. МОЖЕ ДА СОДРЖИ И ДРУГИ ПЛОДОВИ.
365 ДЕНА
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО И ЛАДНО МЕСТО
LINDT & SPRUNGLI SPA, ШВАЈЦАРИЈА
ИНКОФУДС ДОО СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*