.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КУБА ЛИБРЕ КОКТЕЛ 0.33Л

SKU: 02120340
Достапност: На залиха
79 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000
овошно вино
Бело вино69.58%,Карбонизирана вода 21.51%,Концентрат од гроздов сок8.89%,природни ароми од Нане 0.01%,Сулфур Диоксид(СО2)0.01%
означен на амбалажата
Да се чува на суво место
AS A.Le Coq,Estonia
Сангреал ДОО Скопје
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 0.5Л

ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 0.5Л

18 ден
Слика од ХАЈНЕКЕН 0.0% БЕЗ АЛКОХОЛ ЛИМ.0.33Л

ХАЈНЕКЕН 0.0% БЕЗ АЛКОХОЛ ЛИМ.0.33Л

43 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од ТУБОРГ НЕПОВР. АМБАЛ.0.5Л

ТУБОРГ НЕПОВР. АМБАЛ.0.5Л

49 ден