.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОЛГЕЈТ ЧЕТКА ЗА ЗАБИ МАКС ВАЈТ ЈАГЛЕН 1+1

SKU: 34040273
Достапност: На залиха
185 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Со единствена ѕвезда за полирање и специјално дизајнирани влакна со јаглен.Помага во отстранување на дамките и ја открива природната белина на забите.Чисти повеќе од само заби.√заби, √образи, √јазик, √непца.
Пластика
Неограничен
Нема специфични услови на чување
Колгејт-Палмоливе
АВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*