.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЗДРАВЈЕ РАДОВО МЛЕКО СО КАПАЧЕ 3.2% ММ 1Л

SKU: 11010364
Достапност: На залиха
52 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Стерилизирано и хомогенизирано делимично обезмастено млеко со 3.2% млечни масти

150 дена

до 25 степени

Млекара Здравје Радово

Млекара Здравје Радово

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од ТОБЛЕРОНЕ СЛАДОЛЕД СТАПЧЕ 100МЛ

ТОБЛЕРОНЕ СЛАДОЛЕД СТАПЧЕ 100МЛ

70 ден
Слика од МОНТЕ ДЕСЕРТ ЧОКО МАКСИ 100Г

МОНТЕ ДЕСЕРТ ЧОКО МАКСИ 100Г

39 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

14 ден