.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕЛ САБОР СОС КАШКАВАЛ ДИП 300 ГР

SKU: 16400041
Достапност: На залиха
158 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ЕЛ САБОР СОС КАШКАВАЛ ДИП 300 ГР

Вода,растителни масла(масло од репка и кокосово масло),кашкавал 7.9%,модиф.пченкарен скроб,пченично брашно,ароми(содржи млеко)зајакнувач на вкус,млечен протеин,сол,регулатори на киселост.

24 месеци од датумот на производство

Да се чува на ладно и суво место.

EL SABOR MEXICAN FOODS S.A.-Грција

ВЕНДОРА КОМПАНИ СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МЛЕКАРА ШАБАЦ ПОПИ ЧОКОЛАДНО МЛЕКО 200МЛ

МЛЕКАРА ШАБАЦ ПОПИ ЧОКОЛАДНО МЛЕКО 200МЛ

25 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 10 ВИТАМИНИ 2.8% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 10 ВИТАМИНИ 2.8% ММ 1Л

59 ден
Слика од РЕЛАКС СОК ПРАСКА 250 МЛ ЛИМЕНКА

РЕЛАКС СОК ПРАСКА 250 МЛ ЛИМЕНКА

34 ден
Слика од МЕШАНА САЛАТА ЗЕЛКА И МОРКОВ 280 ГР ФУДБАР

МЕШАНА САЛАТА ЗЕЛКА И МОРКОВ 280 ГР ФУДБАР

45 ден