.
Menu Close

ЕИРВЕЈС ЕКСТРИМ ВО ШИШЕ 46

SKU: 07120212
banner
Достапност: На залиха

1 ПАРЧЕ =2.28ДЕН

105 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ЕИРВЕЈС ЕКСТРИМ ВО ШИШЕ 46

ЗАСАЛАДУВАЧИ ФОРБИТОЛ, ИЗОМАЛТ, МАЛИТОЛ СИРУП, АСПАРТАМ, МЕНИТОЛ, АЦЕСУЛФАМ К, БАЗА НА ГУМА АГЕНС ЗА ГЛАЗИРАЊЕ КАЛЦИУМ КАРБОНАТ, АРОМИ, ЗГУСНУВАЧ ГУМА АРАБИКА, ЕМУЛГАТОР СОИН ЛЕЦИТИН, АГЕНС ЗА ГЛАЗИРАЊЕ,КАРНАУБОВ ВОСОК, БОЈА Е133, АНТИОКСИДАНТ БХА, БОЈА Е160А. СОДРЖИ ИЗВОР НА ФЕНИЛАЛНИН

Рок на употреба: 365 дена

Начин на чување: ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА

Производител: MARS OVERSEAS HOLDINGS D.O.O

Увозник/дистрибутер: Алма-М Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*