.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДУНИ ЧАЈНИ СВЕТИЛКИ,

SKU: 39110034
Достапност: На залиха
289 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Чајна светилка, 4 часа Ø39 мм: Наведеното време на горење гарантирано, Премиум изглед
Бренд: Дуни; Материјал: микс од растително масло; RAL сертификат
неограничен
На суво место
Дуни АБ, бокс 237, Малме Шведска
Интер Касто дооел Скопје, ул.Теодосиј Гологанов бр.28,1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ФИНИ МИНИ КРЕМ СУПА ОД ДОМАТИ СО МОЦАРЕЛА 23Г

ФИНИ МИНИ КРЕМ СУПА ОД ДОМАТИ СО МОЦАРЕЛА 23Г

25 ден
Слика од ФИНИ МИНИ СУПА ОД ЗЕЛЕНЧУК СО ТЕСТЕНИНИ 18Г

ФИНИ МИНИ СУПА ОД ЗЕЛЕНЧУК СО ТЕСТЕНИНИ 18Г

25 ден
Слика од ФИНИ МИНИ КРЕМ СУПА ОД ПЕЧУРКИ 23G

ФИНИ МИНИ КРЕМ СУПА ОД ПЕЧУРКИ 23G

25 ден
Слика од ЗОТТ ПАВЛАКА 18%MM 180Г

ЗОТТ ПАВЛАКА 18%MM 180Г

29 ден