.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДР. БЕКМАН ЧИСТАЧ НА ТЕПИХ СО ЧЕТКА 650МЛ

SKU: 31600185
Достапност: На залиха
369 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Чистачот на тепих со четката за чистење навлегува длабоко во нечистотијата и со специјалната окси формула ги елиминира непријатните мириси и флеки од тепихот.Natrijum etasulfat <5%, izotridekanol etoksiliran,hidrogenperoksid5 години од датум на производствона суво и темно местоДелта Пронатура, ГерманијаТрејдек дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЛУБЕНИЦА КГ. (Р)

ЛУБЕНИЦА КГ. (Р)

11 ден
Слика од ЈАФА БРАУНИ ЧОКО 75 ГР

ЈАФА БРАУНИ ЧОКО 75 ГР

35 ден
Слика од ЈАФА ПОРТOКАЛ ЧОКО 77 ГР

ЈАФА ПОРТOКАЛ ЧОКО 77 ГР

35 ден
Слика од ДИЊА ПОЛИДОР КГ (Р)

ДИЊА ПОЛИДОР КГ (Р)

33 ден