.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДОРИНА СО ОРИЗ 75ГР НОВО

SKU: 07041036
Достапност: На залиха
35 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Дорина чоколадо со ориз
Шеќер, какао путер, обрано млеко во прав, експандиран ориз 11%, какао маса, сурутка во прав (млеко), млечна маст, емулгатор соја лецитин, аромa.Млечна чоколада содржи: мин. 29% какао делови, мин. 20% суви материи од млеко.Можe дa содржи лешници, глутен.
Означен на амбалажата
Амбиентална температура
Краш Д.Д. , Загреб, Хрватска
Краш Комерц

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од НЕСКАФЕ ФРАПЕ КУЛ 3 ВО 1

НЕСКАФЕ ФРАПЕ КУЛ 3 ВО 1

10 ден 8 ден
Слика од ЧИПСИ ВЕЈ ЧИПС КЛАСИК 90Г

ЧИПСИ ВЕЈ ЧИПС КЛАСИК 90Г

38 ден
Слика од ВИНСТОН СУПЕР СЛИМ СИНО

ВИНСТОН СУПЕР СЛИМ СИНО

120 ден
Слика од ДОБРА ВОДА ГАЗИРАНА 1.5Л

ДОБРА ВОДА ГАЗИРАНА 1.5Л

24 ден