.
Menu Close

ВУДИ ПИЛЕШКА ВИРШЛА СО КАШКАВАЛ 150Г

SKU: 13500280
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =39.33ДЕН

65 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ВИРШЛА
МАШИНСКИ ОДВОЕНО ПИЛЕШКО И МИСИРКИНО МЕСО (78%), КАШКАВАЛ (9%), МЛЕЧНИ ПРОТЕИНИ, СОЛ, ПУТЕР, АРОМИ, РЕГУЛАТОР НА КИСЕЛОСТ: ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА, АНТИОКСИДАНС. СОДИУМ АСКОРБАТ, СТАБИЛИЗАТОРИ: ДИФОСФАТИ - ПОЛИФОСФАТИ; КОНЗЕРВАНС: СОДИУМ НИТРИТ, АРОМА НА ДИМЕНО.
3 МЕСЕЦИ
ЛАДЕН РЕЖИМ
AIA S.P.A
КОЛИД С ТИМ ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*