.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИТАЛИА ВЕГЕТАБИЛНА ПАШТЕТА СО ЛУК 105ГР

SKU: 09110242
Достапност: На залиха
54 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Соја паштета
Вода, канола масло, мешавина од зачини ( соја протеин 3%, компиров скроб, агенс за згрутчување: карагенан, гуар гума, ксантан, арома, зачини, стабилизатор: натриум полифосфат, засилувач на вкус Е621, антиоксиданс: натриум еритробат), сушен лук (2,5%), сол, кромид, боја: карамел
мах 48 месеци
Да се чува на суво место на температура од 0-28ºC.После отворање да се конзумира во рок од 48 часа
Чешка република
Виталиа

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*