.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИОФАСТ ПОСНО БЕЛО 200Г

SKU: 10010302
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =52.5ДЕН

119 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ПРОИЗВОД СО РАСТИТЕЛНА МАСТ,КОКОСОВО МАСЛО
ВОДА,КОКОСОВО МАСЛО 29%,МОРСКА СОЛ,РЕГУЛАТОРИ НА КИСЕЛИНА,АРОМИ,ЕКСТРАТИ ОД МАСЛИНКИ
12 МЕСЕЦИ
2 ДО 8 C
АРИВИА
КОЛИД ФУДС

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*