.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
15 Поени

ВИОЛЕТА ХИГИЕНСКИ ВЛОШКИ АИР ФИТ НАЈТ 10/1

SKU: 31060587
Достапност: На залиха
82 ден 70 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Хигиенски влошкиАнатомски обликувани,заштита од протекување. 100% целулоза4 годДа се чува насуво местоВиолета Стјепан Радич ГрудеАктифф Доо Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*