.
Menu Close

ВЕРДИНО ВЕГЕ ШНИЦЛИ СО ВКУС НА ПИЛЕШКО 270Г

SKU: 17930067
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =98.15ДЕН

265 ден
Овој производ има минимално количество од 1
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*