.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВЕЕТ ТРАКИ ЗА ЛИЦЕ 20/1

SKU: 35190037
Достапност: На залиха
281 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Ладен восок за депилација, ленти.

Состав: Tryethilene Ghisol,Resinate,Gliceril Reisinate,Silika,PetiothyleneParfum,Parfume Liquidium

Рок на траење: 3 год од датумот на производство

Да се чува на суво место, подалеку од директна сончева светлина

Reckitt Benckiser, Грција

Меркур Трејд дооел Битола

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*