.
Menu Close

БЕЈК РОЛС СЛАНИНА 80 ГР

SKU: 05080287
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =43.75ДЕН

35 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ДВОПЕК
ПЧЕНИЧНО БРАШНО,ПАЛМИНО МАСЛО,СМЕСА НА ЗАЧИНИ СО ВКУС НА СЛАНИНА 4%,СОЛ,ШЕКЕР,КВАСЕЦ,СОИНО БРАШНО,
240 ДЕНА
АМБИЕНТАЛЕН ДО 20 СТЕПЕНИ
ЧИПИТА -БУГАРИЈА
КОЛОД ФУДС

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*