.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
40 Поени

АЈАКС УНИВЕРЗАЛНО С-ВО ЗА ЧИСТЕЊЕ БУСТ ЛИМОН 1Л

SKU: 30620433
Достапност: На залиха
156 ден 129 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Средство за чистење за домаќинството. Ajax Boost со сода бикарбона и пријатен мирис на лимон,обезбедува ултра одмастување,беспрекорна чистота и интензивна свежина.Не ги оштетува деликатните површини ( мермер, керамика) .93% биоразградлива формула.Веган.
< 5% Aнјонски ПАС, Нејонски ПАС, мириси, глутарал,лимонен, цитрал, цитронелол, хексил цинамал.
2 год. од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Колгејт-Палмоливе
АВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*