.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
40 Поени

АЈАКС УНИВЕРЗАЛНО С-ВО ЗА ЧИСТЕЊЕ БУСТ ЛАВАНДА 1Л

SKU: 30620434
Достапност: На залиха
156 ден 129 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Средство за чистење за домаќинството. Ajax Boost со оцет и пријатен мирис на лаванда,ја отстранува тврдокорната нечистотија,не остава траги и обезбедува интензивна свежина.Не ги оштетува деликатните површини ( мермер, керамика) .87% биоразградлива формула.Веган.
< 5% Aнјонски ПАС, Нејонски ПАС, мириси, глутарал, бутилфенил метилпропионал, коумарин.
2 год. од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Колгејт-Палмоливе
АВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 0.45Л

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 0.45Л

30 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 0.5% ММ 1Л

АЛПСКО МЛЕКО 0.5% ММ 1Л

68 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО СО ВИТАМИНИ 1.5%ММ 1Л

АЛПСКО МЛЕКО СО ВИТАМИНИ 1.5%ММ 1Л

69 ден