.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АЈАКС ЗА СТАКЛО ШАЈН 750МЛ

SKU: 30620278
Достапност: На залиха
142 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Ajaks со неговата повеќенаменска формула го прави чистењето на прозори лесно и брзо. Ги отстранува сите валкани дамки оставајќи ги прозорците сјајни и кристално чисти. Чистота без дамки што сјае. Шишето со спреј ја олеснува примената на течноста.вода,парфем,млечна киселина2 год. од датумот на производствоДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаКолгејт-ПалмоливеАВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*