.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
45 Поени

АЈАКС ЗА СТАКЛО ФДФ ЗЕЛЕНО 750 МЛ

SKU: 30710115
Достапност: На залиха
142 ден 130 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Благодарение на новата професионална формула, овој Ajax е совршен за вашите прозорци и сјајни површини надвор и внатре во вашиот дом: Обезбедува зрачна чистота на стакло и сјајни површини без никакви дамки, создава заштита од дамки и прашина за да ги одржува прозорците чисти подолго време. Не гребе, можете да го користите на најчувствителните површини, на пример, на мебел од дрво, стакло, hi-fi уреди, не рѓосувачки челик, алуминиум.< 5% Aнјонски ПАС, парфем,млечна киселина.2 год. од датумот на производствоДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаКолгејт-ПалмоливеАВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

26 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од БЕКУТАН ВЛАЖНИ МАРАМЧИЊА 72/1

БЕКУТАН ВЛАЖНИ МАРАМЧИЊА 72/1

75 ден
Слика од ДОБРА ВОДА БАЛАНС 1.5 Л

ДОБРА ВОДА БАЛАНС 1.5 Л

52 ден