.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АЈАКС ЗА СТАКЛО ФДФ ЗЕЛЕНО 750 МЛ

SKU: 30710115
Достапност: На залиха
142 ден 130 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Благодарение на новата професионална формула, овој Ajax е совршен за вашите прозорци и сјајни површини надвор и внатре во вашиот дом: Обезбедува зрачна чистота на стакло и сјајни површини без никакви дамки, создава заштита од дамки и прашина за да ги одржува прозорците чисти подолго време. Не гребе, можете да го користите на најчувствителните површини, на пример, на мебел од дрво, стакло, hi-fi уреди, не рѓосувачки челик, алуминиум.< 5% Aнјонски ПАС, парфем,млечна киселина.2 год. од датумот на производствоДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаКолгејт-ПалмоливеАВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*