.
Menu Close

AРИЕЛ ПОДС(КАПСУЛИ) КОЛОР 58/1

SKU: 30140155
banner
Достапност: На залиха

1 ПАРЧЕ =14.29ДЕН

%38
1335 ден
829 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ДЕТЕРГЕНТ ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА
>30% АНЈОНСКИ ПАМ, 5-15% САПУН, <5% НЕЈОНСКИ ПАМ, ФОСФОНАТИ, ЕНЗЕМИ, ОПТИЧКИ БЕЛИЛА, ПАРФЕМ, АЛФА-ИЗОМЕТИЛ, ЈОНОН, ЦИТРОНОНЕЛОЛ, КУМАРИН, ЛИНАЛОЛ
18 МЕСЕЦИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО
НА СУВО И ЛАДНО МЕСТО, ПОДАЛЕКУ ОД ДОФАТ НА ДЕЦА.
PG AMEINIS SAS ZI NORD 150RUE ANDRE DUROUCHEZ, BP 90045,80082 AMIENS CEDEH 2, FRANCE
НЕЛТ СТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*