.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

++ЖИТО ЛУКС ЛЕБ ТОСТ БРИОШ 350Г

SKU: 05050261
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =14.29ДЕН

70 ден
Овој производ има минимално количество од 1

СПЕЦИЈАЛЕН ВИД НА ЛЕБ (ТОСТ) СО ПРОДОЛЖЕНА СВЕЖИНА, НА ПАРЧИЊА
ПЧЕНИЧНО БРАШНО (65,8%), ВОДА, ШЕЌЕР, ПУТЕР (МЛЕКО) (5,3%), КВАСЕЦ, ЖОЛЧКА ВО ПРАВ (ЈАЈЦЕ), СОЛ, ЕМУЛГАТОР: МОНО- И ДИГЛИЦЕРИДИ НА МАСНИ КИСЕЛИНИ, РЕГУЛАТОР НА КИСЕЛОСТ: НАТРИУМ ДИАЦЕТАТ,АНТИОКСИДАНТ: АСКОРБИНСКА КИСЕЛИНА, ПУТЕР АРОМА.
2 ДЕНА
НА СУВО И СТУДЕНО МЕСТО
ЖИТО ЛУКС АД СКОПЈЕ
ЖИТО ЛУКС АД СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*