.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
60 Поени

ЏОНСОН БЕБИ ШАМПОН ОД КАМИЛИЦА 500МЛ

SKU: 34330052
Достапност: На залиха
185 ден 165 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

бебешки шампон со камилица за лелеава,мека и здрава коса
вода,кокамидопропил бетаин,децил глукосид,натриум кокоил исетхионат,полигуатерниум-10,кокосова киселина,глицерин,натриум метил кокоил таурар,ПЕГ-80 сорбитан лаурат,ПЕГ-150 дистеарат,натриум хлорид,динатриум ЕДТА,лимонска киселина,БХТ,натриум бензоат,парфем
3 години од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Johnson & Johnson - ЕУ
АВТ Интернатионал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*