.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЏОНСОН БЕБИ ШАМПОН ЛАВАНДА 500МЛ

SKU: 34330092
Достапност: На залиха
185 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Шампон за пред спиење со смирувачки есенции NaturalCalm
Вода, Кокамидопропил бетаин, децил глукозид,Натриум кокоил изетионат, Поликватерниум-10, Кокосова киселина, Глицерин, Натриум метил кокоил таурат, PEG-80, Сорбитан лаурат, PEG-150 дистеарат, Натриум хлорид, Динатриум edta, Лимонска киселина, BHT, Натриум бензоат, Парфем ДОБИЕНО ПО ПРИПОДЕН ПАТ
3 год од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Johnson & Johnson - ЕУ
АВТ Интернатионал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*