.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЈХ ЏИН РОЗЕ КОКТЕЛ ЛИМ. 0.5Л

SKU: 02700412
Достапност: На залиха
98 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000
џин
Вода76.27%,фруктоза-гликоза сируп 9.7%,Јохан Фреитаг ЏИН 13%,јаглерод диоксид 0.5%,лимонов сок од концентрат од лимон 0.24%,ароми 0.17%,регулатор на киселост 0.1%,прехрамбени бои(сладок компир,јаболко,црешаи радич)0.01%,конзерванс 0.01%
означен на амбалажата
Да се чува на суво место
AS"Cesu alus" Cesis,Latvija
Сангреал ДОО Скопје
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*