.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЈУНЕШКИ ВРАТ КГ

SKU: 25010199
Достапност: На залиха
485 ден

ЈУНЕШКИ ВРАТ.
ВИД НА ПРОИЗВОД: СВЕЖО РАЗЛАДЕНО ЈУНЕШКО МЕСО. СТАРОСТ / ВОЗРАСТ ВО МОМЕНТОТ НА КОЛЕЊЕ: ОД 18 ДО 24 МЕСЕЦИ.
РОК НА ПРОИЗВОДОТ: 14 ДЕНА ОД ДЕНОТ НА КОЛЕЊЕ
УСЛОВИ ЗА ЧУВАЊЕ: ДА СЕ ЧУВА НА ТЕМПЕРАТУРА ОД +0° ДО +4°С.
РАСЕКУВА И ПАКУВА: РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА , УЛ. СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЈ БР.13, СКОПЈЕ, Р МАКЕДОНИЈА, БР. НА ОДОБ. 01 05 0293
ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО: АВСТРИЈА .БРОЈ НА ОДОБРЕНИ НА КЛАНИЦА АТ 40666ЕГ. . УВЕЗУВА: ЕУРОМЕС ДОО, КАЧАНИЧКИ ПАТ 160, СКОПЈЕ (МК01000256) .

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од КРОМИД МЛАД КИТКА ПАРЧЕ (Р)

КРОМИД МЛАД КИТКА ПАРЧЕ (Р)

11 ден
Слика од АБАНТ ВОДА 0.5Л

АБАНТ ВОДА 0.5Л

13 ден
Слика од СКОПСКО РАДЛЕР ЛИМЕНКА 500МЛ

СКОПСКО РАДЛЕР ЛИМЕНКА 500МЛ

49 ден