.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЈОНА ПИЛЕ СРЕДНО СВЕЖО КГ

SKU: 13010178
Достапност: На залиха
195 ден

 Јона свежо пиле средно 1,2-1,4 кг.
 Пилешко месо
 10 дена
До +4ºС
 Интернатионал Фреш Фоод Доо
 Интернатионал Фреш Фоод Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*