.
Menu Close
15 Поени

ЈОГОБЕЛА ОВОШЕН ЈОГУРТ КЛАСИК 400Г

SKU: 12600034
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =21.25ДЕН

%8
92 ден
85 ден
04.07.2024 - 24.07.2024
Овој производ има минимално количество од 1

ЈОГОБЕЛА ОВОШЕН ЈОГУРТ КЛАСИК 400Г
ЈОГУРТ ОД ПАСТЕРИЗИРАНО МЛЕКО (3,5% МАСЛЕНОСТ), 18% ОВОШНИ ДОДАТОЦИ (ОВОШЈЕ И КОНЦЕНТРИРАН СОК ОД ОВОШЈЕ И/ИЛИ ЗЕЛЕНЧУК, ШЕЌЕР, АРОМА),
30 ДЕНА
ДА СЕ ЧУВА НА ТЕМПЕРАТУРА ОД +4°C ДО +8°C
ЗОТТ
АЛМА-М ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*