.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
5 Поени

ЈАНА 1.5Л

SKU: 08060101
Достапност: На залиха
26 ден
Овој производ има минимално количество од 1

НЕГАЗИРАНАМИНЕРАЛНА ВОДА
КАТЈОНИ: CA²⁺ 63,8 . MG2⁺ 32 . NA⁺ 1,8 . K⁺ 0,6 АНЈОНИ : HC0₃- 381 . S0₄²- 7,2. CL- 2,9 . F-0,02. H₂SIO₃: 4,8 МГ/ЛМИНЕРАЛИЗАЦИЈА : 494 МГ/Л , СУВ ОСТАТОК (180˚C): 277МГ/Л
ВТИСНАТ НА АМБАЛАЖА

ЈАМНИЦА ПЛУС Д.О.О,ГЕТАЛДИЧЕВА 3,10000 ЗАГРЕБХРВАТСКА
АВТ ИНТЕНАТИОНАЛ ДОО СКОПЈЕ,УЛ.808 БР.3,СКОПЈЕ Р.С.МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од РОСА 1.5Л

РОСА 1.5Л

29 ден
Слика од АКВА ВИВА 1.5Л

АКВА ВИВА 1.5Л

27 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

22 ден
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден