.
Menu Close

ЈАНА 0.5Л

SKU: 08060195
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =6.6ДЕН

33 ден
Овој производ има минимално количество од 1

НЕГАЗИРАНА МИНЕРАЛНА ВОДА
КАТЈОНИ: CA²⁺ 63,8 . MG²⁺ 32 . NA⁺ 1,8 . K⁺ 0,6 АНЈОНИ : HC0₃ˉ381 . S0₄²ˉ 7,2 CLˉ 2,9 . Fˉ0,02. H₂SIO₃: 4,8 МГ/Л МИНЕРАЛИЗАЦИЈА : 494 МГ/Л , СУВ ОСТАТОК (180˚C): 277МГ/Л
ВТИСНАТ НА АМБАЛАЖА

ЈАМНИЦА ПЛУС Д.О.О, ГЕТАЛДИЧЕВА 3,10000 ЗАГРЕБ ХРВАТСКА
АВТ ИНТЕНАТИОНАЛ ДОО СКОПЈЕ, УЛ.808 БР.3,СКОПЈЕ Р.С.МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*