.
Menu Close

ЈАНА ЛЕДЕН ЧАЈ ШУМСКО ОВОШЈЕ ПЕТ 1.5Л

SKU: 08030136
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =6.13ДЕН

92 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ЛЕДЕН ЧАЈ
ВОДА,ШЕЌЕР,КОНЦЕНТРИРАНИ ОВОШНИ СОКОВИ(ЈАБОЛКО, ЦРНА РИБИЗЛА(0,2%),ЈАГОДА,БРУСНИЦА(0,1%),МАЛИНА(0,05%) И ВИШНА),ЕКСТРАКТ ОД ЧАЈ(0,03%),КОНЦЕНТРАТОД МОРКОВ,КИСЕЛИНА:ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА,АРОМА,РЕГУЛАТОР НА КИСЕЛОСТ:Е331,АНТИОКСИДАНС:АСКОРБИНСКАКИСЕЛИНА,СРЕДСТВО ПРОТИВ ПЕНЕЊЕ:Е900.ПАСТЕРИЗИРАНО
ВТИСНАТ НА АМБАЛАЖА

ЈАМНИЦА ПЛУС Д.О.О,ГЕТАЛДИЧЕВА 3,10000 ЗАГРЕБХРВАТСКА
АВТ ИНТЕНАТИОНАЛ ДОО СКОПЈЕ,УЛ.808 БР.3,СКОПЈЕ Р.С.МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*