.
Menu Close

ЈАНА ВИТАМИН ЛИМОН 1.5Л

SKU: 08060302
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =5.93ДЕН

89 ден
Овој производ има минимално количество од 1

НЕГАЗИРАН ОСВЕЖИТЕЛЕН БЕЗАЛХОХОЛЕН ПИЈАЛОК
ВОДА, ШЕЌЕР, ФРУКТОЗЕН СИРУП, КОНЦЕНТРИРАН СОК ОД ЛИМОН (1,5%), КИСЕЛИНА:ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА,ПРИРОДНА ЦИТРУС АРОМА СО ДРУГИ ПРИРОДНИ АРОМИ,ПРИРОДНА АРОМА,ПРИРОДНА ЦИТРУС АРОМА , РЕГУЛАТОР НА КИСЕЛОСТ Е331,СТАБИЛИЗАТОР : E414 И Е445,ЦИНКОВ ГЛУКОНАТ ,ЗАСЛАДУВАЧ: СТЕВИОЛ ГЛИКОЗИД , ВИТАМИНИ: Л-АСКОРБИНСКА КИСЕЛИНА(ВИТАМИН Ц ),ПИРИДОКСИН-ХИДРОХЛОРИД (ВИТАМИНБ6) И ЦИЈАНОКОБАЛАМИН(ВИТАМИН Б12).
ВТИСНАТ НА АМБАЛАЖА
СУВО, ЛАДНО И ТЕМНО МЕСТО
ЈАМНИЦА ПЛУС Д.О.О, ГЕТАЛДИЧЕВА 3,10000 ЗАГРЕБ ХРВАТСКА
АВТ ИНТЕРНАТИОНАЛ ДОО СКОПЈЕ, УЛ.808 БР.3,СКОПЈЕ Р.С.МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*