.
Menu Close

ЈАНА АРОМАТИЗИРАНА ЛИМОН-ЛИМЕТА 1.5Л

SKU: 08060168
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =4.6ДЕН

69 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ЛЕДЕН ЧАЈ
ВОДА,ШЕЌЕР,КИСЕЛИНА:ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА,КОНЦЕНТРИРАН СОК ОД ЛИМЕТА(0,1%),ЕКСТРАКТ ОД ЦРН ЧАЈ(0,06%),ПРИРОДНА АРОМА НА ЛИМЕТА СО ДРУГИ ПРИРОДНИ АРОМИ,ПРИРОДНА АРОМА НА ЛИМОН СО ДРУГИ ПРИРОДНИ АРОМИ,АНТИОКСИДАНС:АСКОРБИНСКА КИСЕЛИНА,ПРИРОДНА АРОМА НА МЕНТА,ИНВЕРТЕН ШЕЌЕРЕН СИРУП,ПРИРОДНА АРОМА НА ЧАЈ,РЕГУЛАТОР НА КИСЕЛОСТ:Е331,ЗАСЛАДУВАЧ:СТЕВИОЛ ГЛИКОЗИД,СРЕДСТВО ПРОТИВ ПЕНЕЊЕ:Е900.ПАСТЕРИЗИРАНО.
ВТИСНАТ НА АМБАЛАЖА
СУВО И ЛАДНО МЕСТО
ЈАМНИЦА ПЛУС Д.О.О, ГЕТАЛДИЧЕВА 3,10000 ЗАГРЕБ ХРВАТСКА
АВТ ИНТЕРНАТИОНАЛ ДОО СКОПЈЕ, УЛ.808 БР.3,СКОПЈЕ Р.С.МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*